Kontakty

Napište Nám

Vítejte v našem koutku přírody, kde se zdraví a krása snoubí s humorem a radostí ze života. Jsme tým VITA NATUR, a pokud máte jakékoli dotazy, nápady nebo chcete jen tak popovídat o tom, jak žít zdravěji a šťastněji, jste na správném místě!

Napište nám na adresu, která je tak tajná, že ji zná jen vyvolená skupina šamanů. Nebojte, stačí nám napsat pomocí kontaktního formuláře níže a my vám ji prozradíme.

Zásady ochrany osobních údajů

Často Kladené otázky


Vítejte v sekci Často kladených otázek magazínu VITA NATUR, kde odpovídáme na vaše otázky rychleji, než dokážete říct „udržitelný životní styl“! Zajímá vás, jak dosáhnout harmonie mezi vaším zdravím a Matkou Přírodou, aniž byste museli bydlet na stromě? Chcete vědět, co všechno u nás najdete, nebo jak se můžete stát součástí naší zelené revoluce? Jste na správném místě! Ponořte se do našich odpovědí a objevte tajemství zdravějšího a šťastnějšího života v souladu s přírodou. A nezapomeňte, smích je nejlepší lék, takže jsme do našich odpovědí přidali špetku humoru – protože i ekologičtí bojovníci potřebují občas zasmát!

Magazín VITA NATUR je online platforma zaměřená na propagaci zdravého životního stylu v harmonii s přírodou. Nabízíme články, rady a tipy, jak žít zdravěji, udržitelně a v souladu s přírodními principy.

Pokud máte zajímavý článek nebo nápad, který by se hodil do našeho magazínu, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu. Jsme otevřeni všem nápadům, které podporují naši filozofii.

Ano, nabízíme možnost reklamy v našem magazínu. Pro více informací o formátech a cenách reklamy nás prosím kontaktujte e-mailem.

Ano, obsah našeho magazínu můžete sdílet na sociálních sítích. Rádi podporujeme šíření informací o zdravém životním stylu a udržitelnosti.

Pro jakékoli dotazy nebo návrhy můžete kontaktovat redakci magazínu prostřednictvím e-mailu uvedeného na našich webových stránkách.

Provozovatel: Jiří Šutara, IČO: 05217415 se sídlem: U kříže 631/20, Praha 5,15800